KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA REWERS

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych prawników z dużą wiedzą oraz szerokim, wieloletnim doświadczeniem. Sprawami odszkodowań od lotnisk zajmujemy się od kilku lat. Proponujemy Państwu kompleksową obsługę prawną w uzyskaniu odszkodowania od Portu Lotniczego. Gwarantujemy profesjonalne prowadzenie sprawy oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Współpracujemy ze specjalistami, w skład których wchodzą radcowie prawni, doradcy podatkowi, biegli rewidenci, rzeczoznawcy majątkowi i wielu innych. Naszym dużym atutem jest rzetelna i wszechstronna znajomość zagadnień związanych z obszarem ograniczonego użytkowania – OOU, długoletnie doświadczenie i sukcesy zawodowe, potwierdzone wyrokami sądowymi, jak i zawartymi ugodami.

Zapraszamy Państwa do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania czy wątpliwości oraz udzielimy wyczerpującej informacji na temat odszkodowań od lotnisk oraz oferty naszej firmy.
Zadzwoń lub napisz do nas. Skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.

NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS

KANCELARIA REWERS

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Kadra Kancelarii REWERS to najwyższej klasy specjaliści działający w tej branży od wielu lat, których cechuje profesjonalizm, wiedza i bogate doświadczenie zawodowe.

TERMINOWOŚĆ

Gwarantujemy terminowość prowadzenia spraw odszkodowawczych. Cały proces przeprowadzamy zgodnie z ustalonym harmonogramem i zachowaniem terminów.

SOLIDNOŚĆ

Realizujemy powierzone nam sprawy rzetelnie i z pasją, wykorzystując naszą wiedzę oraz bazując na długoletnim doświadczeniu w branży.

BEZPIECZEŃSTWO

Naszą misją jest dbałość o sukces oraz bezpieczeństwo naszych Klientów. O powierzone nam przez Klientów dane i dokumenty dbamy szczególnie.

ODSZKODOWANIA OD PORTÓW LOTNICZYCH – ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.
NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS

O NAS

WYKSZTAŁCONA KADRA

Na nasz sukces składa się wiarygodność, solidność i dokładność w wykonywaniu wszystkich czynności, czego gwarantem jest zespół doświadczonych pracowników.

WIARYGODNOŚĆ

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wszystkie nasze sprawy prowadzimy z dużą starannością i poczuciem odpowiedzialności, zgodnie z dyspozycjami Klientów.

WSPÓŁPRACUJĄCY SPECJALIŚCI

Naszym celem jest rzetelność oraz sprawna obsługa, dlatego współpracujemy ze specjalistami, w skład których wchodzą doradcy podatkowi,  rzeczoznawcy majątkowi i in.

WYSOKI STANDARD

W Kancelarii obowiązuje wysoki standard pracy, który pozwala na efektywną, sprawną i pełną realizację potrzeb naszych Klientów. Naszym celem jest Państwa satysfakcja.

Czy Twoja nieruchomość znajduje się w OOU?
Aby to sprawdzić napisz do nas lub zadzwoń.
Na Twój telefon lub wiadomość czekamy 24h na dobę!
NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS

KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA REWERS

TOBIE TEŻ NALEŻY SIĘ ODSZKODOWANIE
ZADZWOŃ DO NAS, RESZTĘ ZROBIMY ZA CIEBIE.

KANCELARIA REWERS - NASZA OFERTA

Wprowadzenie OOU powoduje ograniczenie możliwości budowania na działkach nowych budynków, w tym budynków mieszkalnych, a także budynków użyteczności publicznej, co powoduje spadek wartości nieruchomości. Ustanowienie OOU generuje także konieczność rewitalizacji akustycznej nieruchomości za sprawą wymiany okien i drzwi o podwyższonej dźwiękoszczelności, dodatkowej izolacji dachów, co daje możliwość dochodzenia odszkodowania od Portu Lotniczego.

W ramach naszej działalności zapewnimy Państwu:

  • wstępną kalkulację należnego odszkodowania z tytułu OOU
  • reprezentację na etapach przedsądowych i sądowych
  • kompleksową obsługę prawną
  • zawieranie ugód z lotniskiem bez konieczności prowadzenia sporu sądowego

Nasza Kancelaria oferuje swoim Klientom każdorazowo indywidualne warunki współpracy. Preferujemy jednak ustalanie wynagrodzenia w postaci prowizji od kwoty faktycznie uzyskanej od lotniska, co minimalizuje praktycznie do zera ryzyko finansowe po stronie Klienta związane z podjęciem działań zmierzających do uzyskania odszkodowania.

W związku z profesjonalnym świadczeniem tego rodzaju usług na terenie całego kraju nasza Kancelaria gotowa jest także pokryć za Klienta wszelkie wstępne koszty związane z dochodzeniem roszczenia, takie jak sporządzenie wezwania, wycenę wysokości należnego odszkodowania oraz negocjacji z portem lotniczym w Państwa imieniu.

Zlecone naszej Kancelarii sprawy realizowane są przez doświadczonych prawników – adwokatów i radców prawnych, posiadających stosowne doświadczenie i sukcesy w tym zakresie – prowadzimy sprawy odszkodowań dotyczących portów lotniczych we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie oraz w Katowicach – Pyrzowicach.