OOU POWIDZ

W dniu 13 kwietnia 2016 roku, weszła w życie chwała nr XVI/442/16 Sejmiku Województwa Wielkopolskiego z dnia 21 marca 2016, w sprawie utworzenia obszaru ograniczonego użytkowania dla lotniska wojskowego Powidz.  OOU jest wprowadzany z uwagi na przekraczający normy hałas lotniczy, który jest szkodliwy dla zdrowia.

 

Termin na zgłaszanie roszczeń mija  13 kwietnia 2018 r.

MAPA OBSZARU OOU POWIDZ

Jeżeli jesteś właścicielem lub użytkownikiem wieczystym nieruchomości położonej w obszarze ograniczonego użytkowania OOU POWIDZ należy Ci się odszkodowanie od Lotniska Wojskowego POWIDZ za hałas lotniczy.

Aby sprawdzić, czy Twoja nieruchomość znajduje się w OOU POWIDZ zapoznaj się z mapą OOU i listą działek na stronie: edziennik.poznan.uw.gov.pl
Uchwała nr XVI/442/16 Sejmiku Województwa Wielkopolskiego z dnia 21 marca 2016, w sprawie utworzenia obszaru ograniczonego użytkowania dla Lotniska Wojskowego Powidz.

Uchwała plus załączniki:

 • Uchwała nr XVI/442/16 Sejmiku Województwa Wielkopolskiego z dnia 21 marca 2016, w sprawie utworzenia obszaru ograniczonego użytkowania dla Lotniska Wojskowego Powidz – treść uchwały – LISTA DZIAŁEK – sprawdź czy twoja działka znajduje się w strefie OOU.
ODSZKODOWANIA OD PORTÓW LOTNICZYCH – SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY
NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ

FORMULARZ DO SAMODZIELNEGO WYGENEROWANIA WNIOSKU O ODSZKODOWANIE

Jeśli posiadasz nieruchomość w pobliżu Lotniska Wojskowego POWIDZ, a Twoja działka znajduje się w strefie OOU – możesz samodzielnie wygenerować wniosek ze zgłoszeniem odszkodowania od lotniska.

Prosimy wypełnić wszystkie pola niniejszego formularza – zostanie wygenerowany wniosek, który otrzymacie Państwo w wiadomości mailowej wysłanej na podany w formularzu adres e-mail.

Wygenerowany wniosek wystarczy wydrukować, podpisać i wysłać na adres lotniska wskazany w piśmie.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości – prosimy o kontakt z Kancelarią Rewers – sprawdzimy czy działka zlokalizowana jest w strefie OOU Powidz, przygotujemy wniosek o odszkodowanie i umówimy indywidualne spotkanie z naszym przedstawicielem u Ciebie w domu, który przedstawi naszą ofertę uzyskania odszkodowania od lotniska.

Zapraszamy.

  DANE ZGŁASZAJĄCEGO:

  DANE ZGŁASZANEJ NIERUCHOMOŚCI:

  ODSZKODOWANIA OD PORTÓW LOTNICZYCH – SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY
  NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ

  POSIADASZ NIERUCHOMOŚĆ W OBSZARZE
  OOU POWIDZ?

  ZGŁOŚ SIĘ DO NAS

  Jeśli posiadasz nieruchomość w pobliżu Lotniska Wojskowego POWIDZ – sprawdź czy działka znajduje się w strefie OOU.

  Prosimy o wypełnienie formularza ze zgłoszeniem nieruchomości – sprawdzimy czy działka zlokalizowana jest w strefie OOU Powidz i umówimy indywidualne spotkanie z naszym przedstawicielem u Ciebie w domu, który przedstawi naszą ofertę uzyskania odszkodowania od lotniska.

  Zapraszamy.